STREFA WELLNESS

Strefa Wellness

Hotelowa Strefa Wellness to basen, jacuzzi, sauny (sucha, parowa oraz unikalna sauna szafkowa – ayurvedyjską) i pokój relaksu ze ścianą solną.

Strefa Wellness dostępna w godzinach 8:00-22:00, sauny 17:00 – 22:00.

Pakiet All Inclusive 30zł (bez limitu czasu)

Goście hotelowi mają dostęp do Strefy Wellness w ramach pobytu.

 

SAUNY

Sauna jest połączeniem zabiegu nagrzewania ciała przy użyciu gorącego, suchego powietrza z krótkim oddziaływaniem dużej wilgotności, w czasie, której naprzemiennie stosuje się również niskie temperatury do ochłodzenia ciała zimną wodą i powietrzem. Wywiera wielokierunkowy wpływ na cały organizm człowieka. Szczególnie wyraźnie zaznacza się w odniesieniu do układu krążenia, krwiotwórczego, niektórych gruczołów wydzielania wewnętrznego oraz ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. Sauna jest zabiegiem odprężającym i wzmacniającym organizm.

 

BASEN I JACUZZI

Tropikalna stylizacja Strefy Wellness hotelu przeniesie Państwa w tajemniczy świat orientu. Podczas relaksu w basenie mogą Państwo podziwiać bezkres błękitnego nieba i oglądać błyszczące gwiazdy przez unikalny szklany dach. Jacuzzi natomiast jest idealnym miejscem do relaksu oraz odprężenia.

 

ŚCIANA SOLNA

Dzięki Ścianie Solnej znajdującej się w naszym hotelu mogą Państwo w górach korzystać ze wzmacniającej terapii z wykorzystaniem wszystkich terapeutycznych walorów soli morskiej, który korzystnie wpływa na samopoczucie i ochronę zdrowia nie tylko dorosłych, lecz także dzieci.