ON Czorsztyn Ski

Hotel Kinga Czorsztyn oferuje bezpłatny, codzienny dojazd do stoku narciarskiego Czorsztyn – Ski, który znajduje się zaledwie 2,5 km od hotelu ( 4 minuty samochodem ). Doskonałe warunki i mnogość tras, a jednocześnie wysoki komfort jazdy i niski ruch sprawiają, że przyjemność sportów zimowych jest jeszcze większa.

CZORSZTYN SKI

Mapa Ośr. Narciarskiego Czorsztyn Ski

Otwarte w sezonie zimowym 09:00 – 18:00.

Ośrodek narciarski Czorsztyn-ski oferuje:

  • 8 wyciągów narciarskich (w tym dwa wyciągi krzesełkowe)
  • 9 tras narciarskich o zróżnicowanym poziomie trudności (od zielonej do czerwonej)
  • serwis i wynajem sprzętu zimowego
  • 3 regionalne karczmy obok stoków
  • licencjonowaną szkołę narciarską i snowboardową (organizacja zawodów narciarskich, lekcja jazdy na nartach dla dorosłych i dzieci)

Największą zaletą gór Wdzar są magiczne widoki rozciągające się ze szczytu. Podczas dobrej pogody można podziwiać Pieniny, Gorce, Tatry, Beskid Sadecki, Beskid Żywiecki, Jezioro Czorsztyńskie i Magurę Spiską. Ponadto lokalizacja między pasami górskimi zachęca do pieszych wędrówek, wycieczek narciarskich i wędrówek w rakietach śnieżnych po licznych oznakowanych szlakach. Kluszkowce to mała, spokojna wieś, dzięki czemu można tu odpocząć od zgiełku miasta, a dodatkowo jest doskonałą bazą wypadową do pozostałych atrakcji turystycznych, takich jak Zamki w Niedzicy i Czorsztynie, wsi Szczawnica i zabytkowego kościoła w Dębnie.

TRASY BIEGOWE 

Narciarstwo biegowe to jedna z najbardziej zdrowych form rekreacji. Poprawia kondycję i wzmacnia mięśnie. A dodatkowo biegając na nartach w pięknych okolicznościach przygody, możesz osiągnąć pełnię szczęścia. Trasy narciarstwa biegowego są przygotowywane w ośrodku ON Czorsztyn Ski, jeśli pozwalają na to warunki śniegowe. Trasa biegnie wokół gór Wdżar i ma około 5 km długości. W sklepie znajdującym się przy dolnej stacji można wynająć pełny zestaw.

Czorsztyn Ski.