ZABIEGI NA CIAŁO

Zabiegi na ciało

SAKURA YOUTH wyszczuplająco – odmładzający

Profesjonalny zabieg będący doskonałym uzupełnieniem kompleksowej kuracji wyszczuplającej. Wieloetapowy, holistyczny zabieg nie tylko aktywuje lipolizę w skórze, ale sprawia, że odzyskuje ona jędrność i elastyczność.
Przeznaczenie: nadmierna tkanka tłuszczowa, cellulit, skóra przedwcześnie starzejąca się, wymagająca rewitalizacji, wiotka, mało elastyczna.
Efekty widoczne po zabiegu: Wyraźne wygładzenie skóry i przywrócenie jej młodego wyglądu.

75 min. 190 zł

 

ACAI REFIRM ujędrniająco – dotleniający

Idealna propozycja przeznaczona dla osób zmagających się z wiotkością skóry. Jest to również doskonały zabieg profilaktyczny, zapobiegający powstawaniu „skórki pomarańczowej” oraz modelujący sylwetkę. Skuteczność jego działania zapewnia komplementarne połączenie innowacyjnych składników aktywnych z ekstraktem z jagód.
Przeznaczenie: utrata jędrności i elastyczności skóry, cellulit wodny i tłuszczowy, miejscowo zlokalizowana nadmierna tkanka tłuszczowa (brzuch, uda, ramiona), skóra niedotleniona. Polecany  również po ciąży i laktacji.
Efekty: wygładzenie i dotlenienie skóry.

80 min. 210 zł

 

GUARANA SLIM
antycellulitowo – orzeźwiający

Aromatyczny zabieg antycellulitowy o zniewalającym zapachu, soczystych, tropikalnych owoców. Starannie dobrane składniki aktywne przyspieszają lipolizę i mikrokrążenie skóry, wspomagając usuwanie toksyn z organizmu.
Przeznaczenie: cellulit wodny i tłuszczowy, nadmierna ilość tkanki tłuszczowej, skóra potrzebująca oczyszczenia z toksyn
Efekty: zregenerowanie, wygładzenie i wzmocnienie.

75 min. 190 zł

 

AROMATIC HONEY odżywczo – regenerujący

Doskonała propozycja dla osób, których skóra wymaga intensywnej regeneracji. Aromatyczne zapachy wanilii i pomarańczy łagodzą napięcie i pozwalają na chwilę prawdziwego odprężenia i relaksu. Efektywność zabiegu zapewniają optymalnie dobrane składniki aktywne. Skóra staja się miękka i odżywiona, dzięki czemu odzyskuje równowagę.
Przeznaczenie: cellulit wodny i tłuszczowy, nadmierna ilość tkanki tłuszczowej, skóra potrzebuje oczyszczenia z toksyn.
Efekty: zregenerowanie, wygładzenie i wzmocnienie.

75 min. 190 zł

 

INDIA REVIVE oczyszczająco-regenerujący

Profesjonalny zabieg typu wellness przeznaczony do skóry zanieczyszczonej, słabo odżywionej i narażonej na negatywne działanie czynników zewnętrznych. Połączenie argillterapii z zaawansowanymi składnikami aktywnymi zapewnia oczyszczenie i rewitalizację skóry.
Przeznaczenie: skóra potrzebująca regeneracji i rewitalizacji, zanieczyszczona ze skłonnością do przetłuszczania, niedotleniona,
wymagająca detoksykacji. Zabieg może być wykonywany na całym ciele w celu regeneracji skóry lub jedynie na zanieczyszczonych partiach.
Efekty: dogłębne oczyszczenie i odświeżenie skóry, regeneracja i wygładzenie, wzmocnienie bariery ochronnej skóry.

75 min. 190 zł