BACHLEDKA SKI&FUN

Bachledova Dolina

Hotel Kinga Czorsztyn zaprasza do odkrycia ośrodków narciarskich na Słowacji. Szczególnie polecamy Bachledova Ski & Fun, który jest oddalony od hotelu o kilkanaście kilometrów.

BACHLEDOVA DOLINA

Ośrodek Bachledova Dolina znajduje się w bocznej dolince, na zboczach Spiszskiej Magury. Trasy narciarskie są łatwe i średnie. Żdziar jest swoistą górską wioską znajdującą się na trasie Tatr Wysokich. Wioska znana jest z ludowej architektury i wszechobecnego folku.

Zima - Ośrodek Narciarski Bachledova

Mapa Bachledova zima 2018

 

Ośrodek Narciarski Bachledova ma w swojej ofercie:

Nazwa Typ Długość Przepustowość
A Gondola Bachledka ikona-vlek 1519 m 1734 os./h
B Tatralift 4-siedzenie ikona-zjazdovka 850 m 2400 os./h
D Tatrapoma F12 ikona-vlek 280 m 650  os./h
E Tatrapoma FP12 ikona-vlek 450 m 650 os./h
G Tatrapoma P ikona-vlek 180 m 460 os./h
H Obszar dla dzieci ikona-vlek 100 m 50 os./h
J Double Max ikona-vlek 1090 m 1200 os./h

 

Ścieżka w koronach drzew Bachledka znajduje się w samym sercu majestatycznych lasów Pienińskiego Parku Narodowego. Pokażemy Ci, w czym przyroda Tatr Bielskich jest wyjątkowa. Razem z nami poznasz miejscowe lasy. Staniesz się częścią życia lasu i poznasz wiele zwierząt i roślin, które występują bardzo rzadko. Trasa o długości ponad 600 m przeprowadzi Cię przez urozmaicony gatunkowo las, w którym odkryjesz mnóstwo niespodzianek i dowiesz się wielu ciekawostek. Widok z 32 metrowej wieży spowoduje, że w zasięgu ręki znajdą się najstarsze drzewa, z których niektóre są starsze od nas.

Dowiedz się więcej na stronie Bachledka Ski & Fun