Atrakcje

 

WIOSNA, LATO, JESIEŃ

Kinga Hotel Wellness jest zlokalizowany w Czorsztynie nad malowniczym Zalewem Czorsztyńskim, z dala od ruchliwych tras i zgiełku, a jednocześnie z doskonałą infrastrukturą. Daje to wiele możliwości niezależnie od pory roku. Hotel Kinga stanowi świetną bazę wypadową w góry tj.: Tatry, Pieniny i Gorce. Sporty wodne, wody termalne i odpoczynek nad brzegiem Zalewu to kolejne zalety urokliwego położenia Hotelu Kinga.

 
 

ZIMA

 

Kinga Hotel Wellness jest zlokalizowany w Czorsztynie nad malowniczym Zalewem Czorsztyńskim, z dala od ruchliwych tras i zgiełku, a jednocześnie z doskonałą infrastrukturą. Zwolennicy nart, snowboardu czy biegówek dodadzą, że to świetna lokalizacja także dla fanów sportów zimowych. Miejscowość otaczają pasma górskie tj.: Tatry, Pieniny i Gorce.

CZORSZTYN SKI

Hotel Kinga Czorsztyn codziennie oferuje bezpłatny dojazd na stok narciarski Czorsztyn Ski, który jest oddalony jedynie o kilka kilometrów od hotelu. Doskonałe warunki i mnogość tras, a jednocześnie duży komfort jazdy i niewielki ruch sprawia, że przyjemność ze sportów zimowych jest jeszcze większa.

Więcej

 

BACHLEDKA SKI & SUN
Hotel Kinga Czorsztyn zaprasza do odkrycia ośrodków narciarskich na Słowacji. Szczególnie polecamy Bachledova Ski & Fun, który jest oddalony od hotelu o kilkanaście kilometrów. Gondolą można wyjechać na wysokość 1519 m i tym samym korzystać z długich i doskonale przygotowanych tras. To jednak nie wszystko – sprawdź co jeszcze czeka w Ośrodku Narciarskim Bachledova Ski & Fun.

Więcej

 

PALENICA – SZCZAWNICA

Jednym z świetnych miejsc, gdzie można połączyć potrzeby całej rodziny jest Palenica. Znajdą się tam trasy dla osób rozpoczynających naukę jazdy na nartach czy snowboardzie, jak i dla tych, które są już doświadczonymi i zapalonymi adeptami zimowych sportów. Ośrodek Narciarski Palenica zlokalizowany 25 km od hotelu – w malowniczej Szczawnicy. Ze szczytu rozpościera się malownicza panorama na Pieniny, gdzie królują Trzy Korony i Sokolica oraz na Tatry Słowackie z wyraźnie widoczną Łomnicą.

Więcej

 

POLANA SOSNY – NIEDZICA

Położony zaledwie 10min od hotelu – ośrodek narciarski Polana Sosny w Niedzicy to niezwykle urokliwe miejsce. Zlokalizowany tuż nad jeziorem Sromowieckim, otoczony przez las, gdzie ze szczytu rozpościera się widok na ruiny zamku oraz góry, jest miejscem godnym zobaczenia. Polana sosny posiada trzy wyciągi narciarskie i pięć tras zjazdowych.

Więcej