Masaże

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny to najbardziej popularna technika stosowana już w starożytności. Jest to zabieg który zarówno rozluźnia napięte mięśnie oraz wycisza- pozwala ukoić nerwy. Obecnie jest stosowany w przypadku wielu chorób dotykających zarówno ciało jak i psychikę.

Trwałe efekty można uzyskać poprzez stosowanie serii zabiegów, wykonywanych całościowo jak i na poszczególne partie ciała.

 • Masaż całego ciała. Czas trwania zabiegu- 45 minut. Cena – 120 zł
 • Masaż częściowy. Czas trwania zabiegu- 20 minut. Cena- 70 zł


Masaż tkanek głębokich

Masaż tkanek głębokich- inaczej masaż głęboki nie jest zabiegiem relaksacyjnym – wręcz przeciwnie – jego celem jest zwiększenie ruchliwości  tkanek. Zabieg ten nie powoduje uczucia bólu czy dyskomfortu. Powoduje szybszą regeneracje uszkodzonych tkanek oraz wspomaga ich odżywienie.

 • Masaż całego ciała. Czas trwania zabiegu ok 60 minut. Cena – 130 zł
 • Masaż częściowy. Czas trwania zabiegu ok 30 minut. Cena- 70 zł


Masaż antycellulitowy bańką chińską

Masaż bańkami jest odmianą terapii podciśnieniowej i stanowi odwrotność terapii uciskowej. Podstawę jej stanowi wytworzenie podciśnienia we wnętrzu bańki i zassanie skóry oraz tkanki podskórnej do jej wnętrza. Doskonale poprawia ukrwienie tkanek, wyraźnie zmniejszając nie tylko skórkę pomarańczową, lecz także rozstępy.

 • Masaż ud. Czas trwania zabiegu -15 minut. Cena-  45 zł  ( polecany w okresach jesiennych i zimowych)
 • Masaż brzucha. Czas trwania zabiegu -10 minut. Cena- 35 zł
 • Masaż pleców. Czas trwania zabiegu- 20 minut. Cena- 65 zł


Masaż leczniczy

Masaż leczniczy pobudza przemianę materii i krążenie. Już na samą myśl robi się przyjemnie. Ugniatanie, głaskanie, rozciąganie sprawia przyjemny ból i przynosi odprężenie . Techniki masażu wykonywane są w zależności od dolegliwości pacjenta.

 • Masaż całego ciała. Czas trwania zabiegu- ok 45 minut. Cena- 120 zł
 • Masaż częściowy. Czas trwania zabiegu- ok 20 minut. Cena- 65 zł


Masaż gorącymi kamieniami

Całościowy masaż gorącymi kamieniami jest zabiegiem doskonale uzupełniającym kompleksowe działanie fizjoterapeutyczne.  Użycie kamieni bazaltowych pochodzenia wulkanicznego, przyspiesza procesy wypoczynkowe, zwiększa tym samym zdolność wysiłkową organizmu.
Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu człowieka, relaksuje i regeneruje całe ciało.

 • Masaż całościowy. Czas trwania zabiegu- ok 75 minut. Cena- 140 zł


Masaż gorącą czekoladą z kokosowym ukojeniem

Jest to połączenie masażu gorącą czekoladą z pilingiem kokosowym. Zastrzyk pozytywnej energii, rozpieszczający najbardziej wymagających. Zabieg ten natłuszcza, nawilża i intensywnie odżywia suchą i szorstką skórę pozostawiając ją gładką i apetycznie pachnącą.

 • Czas trwania zabiegu- ok 80 minut. Cena- 180 zł


Masaż aromaterapeutyczny

Jest to zabieg typowo rozluźniający. Polega na wykorzystaniu olejków eterycznych, które przynoszą odprężenie oraz zmniejszają napięcie. Zabieg poprawia krążenie krwi i limfy, usprawnia układ odpornościowy oraz nerwowy.

 • Masaż całościowy. Czas trwania zabiegu- ok 45 minut. Cena- 120 zł
 • Masaż częściowy. Czas trwania zabiegu ok 20 minut. Cena- 80 zł

O dodatkowe informacje proszę pytać w recepcji hotelowej.

DZIĘKUJEMY